• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LPSK MC seminaras "Socialinis dialogas Lietuvoje"

Penktadienis, 2019 Rugsėjis 13

Rugsėjo 5-7d. Palangoje vyko  kasmetinis LPSK Moterų Centro Seminaras "Socialinis dialogas Lietuvoje." Susirinko Lietuvos profesinių sąjungų Moterų Centro atstovės. Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinei sąjungai atstovavo  - vadybininkė, MC Valdybos narė ir pirmininkės Irenos Petraitienės  pavaduotoja Henrita Maštauskaitė bei Antakalnio ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos narė Soneta Burbajickaja. Moterų Centro kasmetinis susirinkimas  jau tapo gražia tradicija, baigiantis vasarai susirinkti Palangoje, pabūti kartu, dalyvauti atviruose mokymuose. Šiemet pagrindinis seminaro dėmesys buvo skiriamas socialiniam dialogui Europoje ir Lietuvoje bei kolektyvinių derybų problematikai, šakos nacionaliniu lygmeniu.
Seminaro dalyvius pasveikino LPSK generalinė sekretorė Janina Matuizienė, LPSK MC pirmininkė Irena Petraitienė, kuri padėkojo moterims už buvimą kartu, solidarumą sprendžiant iškilusias problemas ir ieškant sprendimo būdų.

Seminare dalyvavo pranešėjos iš Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Dovilė Pranauskienė ir Asta Žvaliauskienė su tema "Socialinių ekonominių problemų sprendimo raktas - socialinis dialogas" ir Jolanta Bieliauskienė su pranešimu "Socialinio dialogo ištakos ir demokratinis įmonių valdymas."

Renginyje moterys labai aktyviai dalyvavo įvairiuose diskusijose, aptarimuose, vyko produktyvus ir intensyvus darbas darbo grupėse, kuriuose ieškojo sprendimo būdų, kaip pagerinti socialiai pažeidžiamų grupių darbuotojų (neįgaliųjų, priešpensijinio amžiaus, besilaukiančių moterų) darbo sąlygas, kaip dar labiau suaktyvinti LPSK  Moterų centro veiklą, profesinių sąjungų veiklą, taip pat vyko LPSK MC nuostatų apžvalga ir aptarimas, galimų naujų pakeitimų įtraukimas.

Seminaro metu sukurtas naujas  LPSK Moterų centro Facebook puslapis - LPSK Moterų centras, kuriame bendrai dalinsimės MC naujienomis ir veikla.

LPSK MC seminaro bendra dalyvių nuotrauka.

                                                                      MC-NUOTRAUKA.jpg - 154.77 kB

 LSADPS informacija

 

 

0
0
0
s2smodern
Į viršų