• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slaugytojų forumas 2020!

Ketvirtadienis, 2019 Lapkritis 21

Norėdami pokyčių sveikatos sistemoje, turime ir toliau stiprėti kaip bendruomenė. Šįkart atsigręžiame į tuos, kurie yra arčiausiai mūsų - kviečiame visus slaugytojus į pirmąjį Lietuvoje Slaugytojų forumas 2020! Dalyvių laukia trijų dienų trukmės mokymai, seminarai, diskusijos ir susitikimai, skirti tobulėti kiekvienam asmeniškai ir kaip visai bendruomenei. Susitikime slaugytojų ateitį kurti kartu.

Lietuvos slaugytojai garsiai taria "Didžiuojuosi būdamas slaugytoju" ir pirmą kartą renkasi didžiausiame bendruomenės metų renginyje "Slaugytojų forumas 2020".

Renginio tikslas - tobulėti asmeniškai ir stiprėti kaip bendruomenei.

Dalyvių laukia trijų dienų trukmės mokymai, seminarai, diskusijos ir susitikimai. Kalbėsime apie slaugytojo įvaizdį, bendruomeniškumą ir lyderystę, semsimės įkvėpimo pokyčiams ir kursime naują platformą šiems pokyčiams pasiekti.

Slaugytojų forumas - vieta, kur nuoširdžiai ir atvirai kalbėsimės su bendraminčiais, stiprinsime senus ryšius ir kursime naujus. Susitikime ir slaugytojų bendruomenės ateitį kurkime kartu!

Vieta: Birštonas, "Eglės sanatorija"
Laikas: 2020 m. sausio 17-19 d.

Išankstinė prekyba bilietais (registracija) jau prasidėjo! Į bilieto kainą įeina renginio programa, maitinimas bei 2 apsilankymai Eglės sanatorija pirčių ir baseinų komplekse - jums telieka pasirūpinti nakvyne. Detalią renginio programą paskelbsime lapkričio 27 dieną, informaciją apie kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus bei apgyvendinimo pasiūlymus pateiksime artimiausiu metu.

Bilietus rasite šioje nuorodoje: https://tinyurl.com/rqkx5lj

Organizatoriai:
Iniciatyvinė slaugytojų grupė
Jaunųjų gydytojų asociacija

Jaunųjų gydytojų asociacijos informacija

0
0
0
s2smodern
Į viršų