• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • LSADPS VALDYBA
  • LSADPS
  • LSADPS
  • LSADPS
  • LSADPS

LSADPS Įgaliotinių tarybos išplėstinis įgaliotinių tarybos posėdis - konferencija

Penktadienis, 2017 Lapkritis 17

Š.m. lapkričio 17 d. viešbutyje "Grata hotel", Vilniuje įvyko išplėstinis LSADPS Įgaliotinių tarybos posėdis. Posėdžio metu buvo pritarta šiai pozicijai . Prašome skaityti žemiau.

 

LIETUVOS SVEIKATOS APSAUGOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA

ĮGALIOTINIŲ TARYBA

2017-11-17

Vilnius

 

Kaip ir kiekvieną rudenį, svarstant ateinančių metų biudžetą, itin suaktyvėja visų sričių darbuotojų lūkesčiai, kad mūsų šalies Konstitucijos  48 straipsnis  būtų vientisas ir tiesiogiai taikomas. Jame teigiama, kad kiekvienas žmogus gali laisvai pasirinkti darbą bei verslą ir turi teisę turėti tinkamas, saugias ir sveikas darbo sąlygas, gauti teisingą apmokėjimą už darbą ir socialinę apsaugą nedarbo atveju.

Būtent  tuo tikslu ir ne tik dėl savo, bet ir dėl savo pacientų  gerovės  lygiai prieš dvi savaites užgimė Lietuvos medikų sąjūdis, kuris  išplatino peticiją dėl  sveikatos sistemos „skaudulių“.  Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga nuo pat pradžių pritarė už siekiamas permainas ir būdama Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos nare, aktyviai  ragino ne tik savo sąjungos, bet konfederacijos narius pasirašyti peticiją. Mūsų organizacija atstovauja visus sveikatos sistemos darbuotojus, todėl nuoširdžiai tikime, kad aktyviai veikiantis Lietuvos medikų sąjūdis dar labiau suburs visus bendram darbui, siekiant sutelkti, o ne skaldyti medikų bendruomenę. Tikrai ne pirmi metai su kitomis profesinėmis sąjungomis siekiame ilgalaikės sveikatos sistemos darbuotojų darbo užmokesčio politikos, tikime, kad visi kartu galime pasiekti žymiai daugiau.

Esame atviri visiems pažangiems judėjimams, visoms esamoms ir naujai besikuriančioms  organizacijoms. Esame pasirengę pokyčiams ir kviečiame visus, kam ne svetimi bendrystės, socialinės partnerystės ir socialinio dialogo principai jungtis į profesines sąjungas.

 

Konferencijos akimirkos

 

 

 LSADPS informacija

 

 

 

 

 

 

0
0
0
s2smodern
Į viršų