• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

LSADPS Įgaliotinių tarybos posėdis - 2021.10.8 d.

Pirmadienis, 2021 Spalio 11
Š.m. spalio 8 d. įvyko Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos (LSADPS) Įgaliotinių tarybos posėdis konferencija. Konferencijos dalyvius pasveikino, gero bei produktyvaus darbo palinkėjo LSADPS  pirmininkė Aldona Baublytė.
Iš visos Lietuvos konferencijos dalyviai  susirinko aptarti ir spręsti daug aktualių klausimų. Turėjome tikrai labai  puikių pranešėjų, kurie supažindino su dabartine situacija asmens sveikatos priežiūros įstaigose, darbo ginčų nagrinėjimais, darbo kodekso naujovėmis ir kt.
LR sveikatos apsaugos ministerijos, asmens sveikatos departamento direktorė Odeta Vikūnienė pristatė savo pranešimą  "Asmens sveikatos priežiūros įstaigų pertvarka",  VDI atstovai supažindino su aktualia tema "Darbo ginčai, nagrinėjimas, problematika", Higienos instituto Profesinės sveikatos centro vadovas Erikas Mačiūnas su tema "COVID -19 pandemijos iššūkiai, sukeltos ligos pripažinimo profesine nustatymo ir pripažinimo kolizija". 
Kadangi dabar vyksta derybos dėl Šakinės kolektyvinės sutarties, kuri labai sunkiai skinasi kelią, tai daug diskusijų sukėlė ir klausimų mūsų dalyviai pateikė advokatui, teisininkui Nerijui Kasiliauskui.
Labai džiugu, kad mūsų nariai yra tikrai labai aktyvūs, pilietiški, tariame nuoširdų Ačiū visiems pranešėjams ir žinoma nuostabiems mūsų LSADPS nariams! Tik būdami kartu mes esame stipresni! 
Renginio akimirkos.
 
Gali būti vienas ar daugiau žmonių ir žmonės stovi vaizdas      Gali būti 1 asmuo ir stovi vaizdas
 
Gali būti vienas ar daugiau žmonių ir žmonės stovi vaizdas       Gali būti vienas ar daugiau žmonių ir žmonės stovi vaizdas
0
0
0
s2smodern
Į viršų