• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

LSADPS parama Ukrainai

Pirmadienis, 2022 Kovas 07

 "Galima sunaikinti ligonines, namus ir kitus pastatus, bet negalima sunaikinti laisvės. Mes jiems nepadovanosime pergalės džiaugsmo!“

Toks  šūkis nuskambėjo  Ukrainos valstybės darbuotojų profesinės sąjungos prezidento Jurij  Pizhuk lūpose EPSU ir PSI Viešųjų paslaugų tarptautiniame susitikime dėl padėties Ukrainoje kovo 2 d.

Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga palaiko mūsų brolius ukrainiečius, o mūsų visų parama čia: reikalinga šiandieną kaip niekad! Esame tikri, kad mūsų valstybės tarnybos ir pasaulio  lyderiai padarys viską, kas jų rankose, kad Ukraina gautų visą įmanomą reikalingą pagalbą, o agresorius būtų nubaustas už savo nusikaltimus.

Labai džiaugiamės,  kad š. m. kovo 1 d.  Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos Valdyba bendru sutarimu  pritarė pozicijai  dėl paramos skyrimo Ukrainai  iš LSADPS Šalpos fondo 10 000 Eurų, pervedant 5000 Eurų į  paramos fondą  VšĮ „Mėlyna geltona“ ir 5000 Eurų pervedant tikslingai į Ukrainos sveikatos apsaugos darbuotojų  profesinės sąjungos sąskaitą. Palaikome ryšius su kolegomis ir  jų pirmininkė Viktorija Koval patikino, kad dabar itin svarbi parama tiek moralinė, tiek materialinė ukrainiečių medikams  ir visiems žmonėms, gelbstintiems kovotojų už mūsų visų laisvę gyvybes. 

Norime priminti, kad LSADPS VII Suvažiavime 2018 m. kovo 2-3 d. patvirtintuose Šalpos fondo nuostatuose čia: teigiama, kad Šalpos fondą sudaro tiksliniai vietinių organizacijų  atskaitymai Sveikatos apsaugos darbuotojų profesinei sąjungai, pavienių profsąjungos narių įnašai, taip pat kitų organizacijų pervestos lėšos. Šalpos fondo tikslas – materialinė parama susidarius ypač sunkioms sąlygoms dėl nelaimingų atsitikimų – mirties, gaisrų stichinių nelaimių ir kt.

Dėkojame Jums visiems, kurie pervedate lėšas ir į šalpos fondą, kurio dėka galime prisidėti ne tik savo narių, bet ir kolegų pagalbai.

Tik būdami kartu ir vienybėje mes esame stiprūs!

Palaikymą ukrainiečiams galite išreikšti kiekvienas asmeniškai arba  organizacijos vardu, palaikydami pilietinę iniciatyvą BLUE/YELLOW, jos tikslas tiesiogiai padėti Ukrainos kariams, kovojantiems prieš Rusijos agresiją.

 PERVESTI LIETUVOJE:

Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869

Bankas: Swedbank

Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona

Mokėjimo paskirtis: PARAMA

 LSADPS Valdybos vardu       Aldona Baublytė

0
0
0
s2smodern
Į viršų