• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Visuomeninė akcija „Herojai surištomis rankomis“

Pirmadienis, 2022 Birželio 13
Akcijos rengėjas Lietuvos šeimos gydytojų profesinė sąjunga kviečia:
 
Kolegos šeimos gydytojai,
Kviečiame jus dalyvauti visuomeninėje akcijoje „Herojai surištomis rankomis“, kuri vyks 2022 m. birželio 16 d., ketvirtadienį, 12.00 val. Vilniuje (vietą patikslinsime). Planuojama akcijos trukmė – 1 val.
Tai ne protestas, o šeimos gydytojų bendruomenės ir pacientų solidarumo akcija, kuria sieksime atkreipti dėmesį į rūpestį pacientais, kasdienį šeimos gydytojų – „herojų baltais chalatais“ – darbą bei išreikšti savo solidarumą reaguojant į planuojamą šeimos medicinos reformą.
Akcijos metu viešoje vietoje Vilniuje šeimos gydytojus, vilkinčius baltais chalatais, pakviesime sustoti sudarant širdies formą. Išsirikiavusių gydytojų rankos priekyje bus surištos raudonu raiščiu. Akcijos žinutę visuomenei ir sprendimų priėmėjams siųsime per simboliką: širdis simbolizuoja šeimos mediciną ir gydytojų rūpestį pacientais, o surištos rankos – naują reformą, kuria susiaurinama šeimos gydytojo funkcija ir apribojama veikla, šeimos gydytojus prilyginant „raštininkams“ ar „robotams-automatams“, taip užprogramuojant eiles bei paslaugų neprieinamumą pacientams.
Atvykstant į akciją prašome turėti baltą chalatą, o kitomis priemonėmis (raiščiais) pasirūpins organizatoriai. Informuojame, kad akcijos metu bus filmuojama ir fotografuojama. Kviečiami registruotis į akciją čia:
Kviečiame aktyviai dalyvauti akcijoje – būkime vieningi.
Akciją inicijuoja Lietuvos šeimos gydytojų profesinė sąjunga, Lietuvos šeimos gydytojų kolegija, Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugija, LSMU KK Šeimos medicinos klinika, VUL SK Šeimos medicinos centras, Jaunųjų gydytojų asociacija See less
Health
                 Gali būti 1 asmuo ir tekstas vaizdas
 
 
 
 
0
0
0
s2smodern
Į viršų