• LT
  • EN

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

  • LSADPS VALDYBA
  • LSADPS
  • LSADPS
  • LSADPS
  • LSADPS

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos Jaunimo centro vasaros stovykla

Antradienis, 2023 Rugpjūtis 08
Savaitgalyje Kernavėje vyko dviejų dienų Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos Jaunimo centro vasaros stovykla. Renginyje dalyvavo įvairių šakų profesinių sąjungų jaunimo atstovai.
Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinei sąjungai atstovavo dvi mūsų narės, tai Mažena Valavičienė iš Santaros sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos komiteto narė Jovitą Berniūnienė.
Jaunimo centro pirmininkė Alina Tankeliun, kuri taip pat yra ir mūsų Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjungos narė papasakojo apie jaunų darbuotojų atstovavimo iššūkius koronaviruso pandemijos metu, prasidėjus karui Ukrainoje. Ji taip pat dalinosi aktualijomis iš profesinių sąjungų jaunimo veiklos Lietuvoje ir tarptautiniu lygmeniu, taip pat renginių, protesto akcijų.
Dalyvius nuotoliu sveikino kolegos iš Armėnijos, Belgijos, Albanijos, Ukrainos.
Vyko dirbtuvės apie jaunų narių pritraukimą ir komunikavimą, profesinių sąjungų patrauklumą ir įvaizdį, tobulinami viešojo kalbėjimo įgūdžiai.
Antrai dviejų metų Jaunimo centro pirmininkės kadencijai vėl išrinkta Alina Tankeliun, o Mažena Valavičienė išrinkta į LPSK jaunimo centro tarybą, kurią sudaro šeši nariai.
Nuoširdžiai sveikiname Aliną ir Maženą, linkime visokeriopos sėkmės stiprinant profesinių sąjungų jaunimo balsą Lietuvoje ir tarptautinėje erdvėje!💐
                                  Gali būti 1 asmuo, studijuojantis žmogus ir tekstas vaizdas        Gali būti 6 žmonės vaizdas
 
 
0
0
0
s2smodern
Į viršų