• LT
  • EN

LIETUVOS SVEIKATOS APSAUGOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA YRA KARTU !

Mieli Klaipėdos universitetinės ligoninės darbuotojai, medikus vienijančios organizacijos Jus palaiko! Kviečiame sekti kolegų, išdrįsusių prabilti viešai, pavyzdžiu - pokytis yra kiekvieno iš jūsų rankose. Tyla reiškia, kad už jus kalbės kiti. Kovokime už savo ir pacientų teisę į sveikatą!
#BūkPokytis #StiprūsKartu
Su Lietuvos Medikų Sąjūdis, Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga

 
  
   
 
 
 
 
 
 

(8 5) 24 97 441
lsadps@lsadps.com

Vyriausybinių komisijų posėdžių informacija

Penktadienis, 2018 gruodžio 21

Vyriausybės komisijos Ilgalaikio tvaraus viešojo sektoriaus darbuotojų darbo užmokesčio finansavimo iki 2025 m. strategijos projektui parengti svarstoma medžiaga

 Daugiau  Vyriausybes interneto puslapyje patalpintos  informacijos  apie Vyriausybės komisijos Ilgalaikio tvaraus viešojo sektoriaus darbuotojų darbo užmokesčio finansavimo iki 2025 m. strategijos projektui parengti galite rasti čia.

2018 m. gruodžio 21 d. Sveikatos apsaugos ministerijoje įvyko profesinių sąjungų susitikimas su Sveikatos apsaugos ministru Aureliju Veryga. Buvo pasirašytas Susitarimas dėl sveikatos priežiūros specialistų darbo užmokesčio didinimo. Derybos vyks ir toliau. Protokolo nutarimo vykdymas  bus nuolat  prižiūrimas  2019 m.

2018 m. gruodžio 21 d. SAM pasitarimo su profesinėmis sąjungomis dėl susitarimo didinti sveikatos priežiūros specialistams darbo užmokestį protokolas

DU monitoringas

 

0
0
0
s2sdefault
Į viršų